» ezik Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? ezik Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? ezik Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» bir şey yapmıyorum Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? bir şey yapmıyorum Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? bir şey yapmıyorum Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» İyi geceler Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? İyi geceler Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? İyi geceler Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» herşeyim Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? herşeyim Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? herşeyim Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» cesur, yürekli Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? cesur, yürekli Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? cesur, yürekli Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» düşman Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? düşman Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? düşman Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» borçlu Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? borçlu Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? borçlu Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» borç vermek Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? borç vermek Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? borç vermek Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» borç Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? borç Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? borç Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» kapak Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? kapak Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? kapak Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» ağız Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? ağız Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? ağız Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» iğne Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? iğne Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? iğne Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» deniz Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? deniz Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? deniz Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» çıkarmak Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? çıkarmak Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? çıkarmak Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» dışarı Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? dışarı Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? dışarı Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?