"kapak" Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?
Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride “kapak” anlamında

devik

ifadesi kullanılır.

» asker Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? asker Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? asker Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» zaman Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? zaman Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? zaman Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» gecelik Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? gecelik Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? gecelik Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» aşk Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? aşk Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? aşk Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» erkek Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? erkek Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? erkek Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» evcil Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? evcil Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? evcil Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» anahtar Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? anahtar Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? anahtar Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?