"ezik" Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?
Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride “ezik” anlamında

stûxwar

ifadesi kullanılır.

» şubat Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? şubat Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? şubat Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» gözümün nuru Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? gözümün nuru Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? gözümün nuru Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» miras Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? miras Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? miras Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» tuhaf Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? tuhaf Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? tuhaf Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» mor Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? mor Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? mor Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» Yeşil Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? Yeşil Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? Yeşil Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?

» yaratık Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride ne demektir? yaratık Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride anlamı nedir? yaratık Türkçe'den Kürtçe'ye çeviride nasıl denir?